Nejlepší dárek? Univerzální poukaz na zážitek – obdarovaný si vybere co chce zažít.

Snoubení jídla s hudbou – Praha

Snoubení jídla s hudbou - poukaz, certifikát

Popis
Jedná se o skloubení vynikající kuchyně a TOP hudební produkce šité na míru. Citlivé sólo na tenor saxofon, virtuosní tóny houslisty, či něžně znějící příčná flétna, tóny francouzského jihu na akordeon, fanfáry či výběr z těch nějkrásnějších romantických melodií v podání hudebního virtuosa, kterého znáte ze Star Dance, z Big Bandu Felixe Slováčka, z pořadů jako je Český lev, z muzikálů jako bylo první uvedení Jesus Christ Superstar, Bídníci, Hair, Cats a jiné.
Program tedy zahrnuje:
Živou hudbu, ladící ke konkrétní atmosféře po dobu trvání Vašeho slavnostního oběda, večeře či jiné události, která citlivě doplní dokonalou dramaturgii, jejíž jste tvůrcem přímo Vy.
Vybíráte si:
• Hudební nástroj, na který Vám bude hudebník sólově hrát. Jedná se o tyto hudební nástroje: saxofon, akordeon, příčná flétna, elektrické piano, trumpeta, housle.
• Vaše speciální hudební přání: v okamžiku rezervace zážitku můžete mít specielní hudební přání zahrát jednu konkrétní skladbu. O jakou se jedná nám prosím sdělte v okamžiku rezervace zážitku. Hudebník si tuto skladbu specielně pro Vás nastuduje a v průběhu zážitku pak zahraje.
• Vybíráte si místo, kde chcete zážitek prožít, a to ze seznamu našich na tomto projektu spolupracujících restaurací. Restaurace, se kterými na tomto projektu spolupracujeme, jsme pro Vás pečlivě vybírali.
• V konkrétní restauraci to, co si objednáváte k jídlu a pití (útratu v restauraci si hradíte sami na místě, není zahrnuta v ceně zážitku). Restaurace, se kterými na tomto projektu spolupracujeme, nemusí připravovat speciální menu, neboť cokoliv si z jejich jídelního nebo nápojového lístku objednáte, bude skvělé. Navíc neriskujete, že předem zvolené menu nebude obdarované osobě nebo osobám vyhovovat.
Omezení
Žádná omezení. V případě, že kvůli svému zdravotnímu stavu držíte speciální dietu, domluvíme Vám vyhovující menu v konkrétní restauraci.
Počasí
Nemá na zážitek vliv. 
Čas
Maximální doba hudební části zážitku s krátkými přestávkami hudebníka je 1 hodina.
Počet účastníků
Pro 1 osobu. 
Diváci
Jako doprovod si sebou můžete vzít až 8 osob, budou s Vámi sedět u stolu.
Místo konání zážitku
Vámi zvolená restaurace ze seznamu s námi na tomto projektu spolupracujících restaurací (většinou Praha, Praha-Východ, Praha-Západ).
Sezóna
Celoročně. 
Rezervace termínu
Alespoň 14 dní předem.

.. Více informací >

Dárkový poukaz na zážitek "Snoubení jídla s hudbou"

Dárkový poukaz na nazev vám přináší Adrop.czDárkový certifikát k zážitku "Snoubení jídla s hudbou" pro vás připravil známý prodejce atraktivních zážitků - Adrop.cz.Spojení jídla s hudbou - Praha

Chcete podobný zážitek z kategorie zážitky Praha?

Fotogalerie - Snoubení jídla s hudbou

Snoubení jídla s hudbou - dárkový poukaz
Snoubení jídla s hudbou - certifikát
Snoubení jídla s hudbou - dárek
Snoubení jídla s hudbou - poukaz na zážitek

Více k zážitku

Varianty k zážitku Snoubení jídla s hudbou

  • Snoubení jídla s hudbou 1 hodina : : 4990 Kč
Více variant a informace k variantám >

Jak se vám líbí zážitek?

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Jak to celé funguje?

  1. Zakoupíte Certifikát na zvolený zážitek v dárkovém balení. (Případně pokud spěcháte – zvolíte PDF dokument, který vám přijde e-mailem a poté vytisknete)
  2. Certifikát předáte darovanému nebo necháte zaslat.
  3. Obdarovaný si zážitek online zarezervuje dle pokynů na dárkovém Certifikátu.
  4. Obdarovaný absolvuje darovaný zážitek.

Další informace k dárkovému poukazu:

  • Dárkový poukaz je platný 12 měsíců.
  • Poukaz je dodáván v dárkové krabičce (případně jako dokument k vytisknutí).
  • V ceně všech zážitků je úrazové pojištění.
  • Pokud se netrefíte do vkusu, bezplatně lze vyměnit za jiný zážitek.

 

Snoubení jídla s hudbou - Dárkový poukaz na zážitek

Dárkový poukaz na nazev vám přináší AdropDárkový certifikát k zážitku "Snoubení jídla s hudbou" pro vás připravil oblíbený prodejce atraktivních zážitků - Adrop.cz.Není to ono, ale hledáte něco podobného? Další podobné zážitkové poukazy >

Nejlepší dárky od Zážitky.cz