Doporučení prodejci:

Prodejce zážitků Zážitky.cz

Prodejce zážitků - Adrop

Firma na zážitky

Dárkové poukazy pro muže

Dárkové poukazy pro mužePokud nevíte co darovat mužskému protějšku tak dárkový poukaz na jakýkoliv zážitek bude pro něj určitě to pravé. Jen rozumně vybírejte a třeba se ho i nenápadně zeptejte nebo naveďte téma na to zda by se mu líbil třeba seskok padákem nebo vyhlídkový let balónem.

Když byl malý chlapec, určitě chtěl být potápěčem, pilotem letadla nebo stíhačky, řidičem super sportovního auta, bagristou, řidičem Tatrovky či traktoristou. Takový je každý muž. Měl a má své sny a vy mu je pomocí dárkové poukázky můžete alespoň částečně vyplnit!

Automobilový zážitek pro mužeAutomobilové zážitky

Pro většinu mužské populace je velmi atraktivní jakýkoliv automobilový zážitek. Ať jde o jízdy na okruzích sportovními vozy nebo třeba jízdy na čtyřkolkách v terénu či dokonce jízda v tanku či v armádním vozidle Hummer.

Vojenské zážitky

Někdo může také více ocenit třeba militantní zážitky jako je střelba ze střelných zbraní na střelnici nebo projížďka tankem či jinými obrněnými vozy.

Kurzy pro muže

V neposlední žadě jsou celkem dost atraktivní zážitky ve formě absolvování různých kurzů – kurzy potápění, kurzy golfu, ale také vaření a další podobné kurzy, které vyžadují od muže zájem o danou problematiku.

Gurmánské zážitky

uvarte_si_pivo_001_399-1.jpgA kdo má rád dobré jídlo či alkohol tu máme dárkové poukazy na skvělé zážitky:

Uvařte si pivo v pivovaru! a další gurmánské a degustační zážitky.

 

 

Dárkové poukazy do obchodů, kde nakupují muži

A pokud opravdu nevíte, dáme vám tip na nákup dárkové poukázky pro následující obchody, kde si většina mužské populace určitě něco vybere:

Dárkový poukaz footshopFootshop -dárkový poukaz
Skvělý výběr tenisek světových značek Puma, Vans nebo Nike ve Footshopu. Online!
Limitované edice · Vždy nejnovější kolekce. Krásné tenisky, vycházková obuv, sportovní obuv. Extra výběr pro mladé. Budete překvapeni.

 

 

Ještě neodcházejte!

Máme pro vás dárek:

Zážitkový dárkový průvodce