Doporučení prodejci:

Prodejce zážitků Zážitky.cz

Prodejce zážitků - Adrop

Firma na zážitky

Zážitkové poukazy

Zážitkové poukazy - Dárkový poukaz na zážitkyPoukazy na zážitky a prožitky jsou skvělým dárkem pro každou příležitost. Ať již oslavenec slaví své jubileum nebo jmeniny tak jsou zážitkové poukazy vyhledávané také o Vánocích nebo jako dárek k narozeninám či podobnému výročí.

Zážitkový poukaz jako vánoční dárek je opravdu vhodná volba. Nekupujte dárky, které obdarovaný nepotřebuje, kupte krásný zážitek, který si bude pamatovat na celý život.

Přehled všech zážitků


Nejprodávanější poukazy na zážitky

Dárkový poukaz - Tandemový seskok padákem

Zážitkový poukaz na Tandemový seskok padákem


Letíte ve výšce 4 km a spolu s instruktorem vyskočíte z letadla a pak se jen kocháte krásným výhledem na krajinu. Zážitkový poukaz na tento zážitek je skvělou volbou, hlavně pro manžela, přítele, kamaráda nebo tátu 🙂

Kde? Most, Příbram, Mladá Boleslav, Kolín, Hradec Králové,  Kunovice


Zážitkový poukaz na větrný tunel Praha

Zážitkový poukaz na Větrný tunel


Letíte jako když vyskočíte z letadla – simulátor volného pádu v větrném tunelu je jeden z nejoblíbenějších zážitků. Máte možnost se neustále vznášet a pohybovat se ve vzduchu aniž byste se dotkli země. Zážitek je vhodný pro všechny – zkuste to a uvidíte.

Kde? Praha 9


Výhodou zážitkového poukazu je fakt, že ho můžete zakoupit na poslední chvíli a nechat si ho zaslat přímo do e-mailové schránky. Nikdo z nás není moc nadšený chozením po obhodech a vymýšlením nějakého dárku. Řada z nás toto nechává na poslední chvíli zvláště na Vánoce. U zážitkového poukazu vyberete zážitek z nabídky zaplatíte online a poukaz si můžete rovnou stáhnout nebo si ho necháte zaslat do vaší e-mailové schránky.

Ještě neodcházejte!

Máme pro vás dárek:

Zážitkový dárkový průvodce