Doporučení prodejci:

Prodejce zážitků Zážitky.cz

Prodejce zážitků - Adrop

Firma na zážitky

Let balónem – Kraj Vysočina – dle domluvy s pilotem

Let balónem - poukaz, certifikát

Program 
Několik hodin před plánovaným časem setkání vám bude potvrzeno konání letu s ohledem na aktuální předpověď počasí a upřesněn čas a místo setkání. S pilotem a posádkou balónu se setkáte na předem dohodnutém místě, kde budete seznámeni s průběhem letu. Příprava balónu k letu trvá 15 až 20 minut. Pilot zkontroluje celý balón a pozve pasažéry na palubu (do koše). Balón letí většinou v malých výškách od 150 do 300 metrů ale během letu vystoupá minimálně do 500 metrů nad zem, kde si můžete dosytosti vychutnat panoramata kolem vás. Balón letí po větru a teprve v poslední fázi letu pilot vybírá vhodné místo pro přistání. Po přistání a sbalení balónu následuje tradiční slavnostní křest prvoletců s přípitkem a obdržením křestní listiny s novým balonářským jménem.
Lokality:
Vysočina – Jihlava, Telč.
Měli byste vědět
V některých lokalitách je podmínkou vzletu naplnění koše horkovzdušného balónu.Vzlet mimo doporučené lokality se doplácí. Počet osob v koši balónu závisí hlavně na hmotnosti účastníků a období, ve kterém se má let balónem uskutečnit. 
Z bezpečnostních důvodů nemohou být přepravovány těhotné ženy. Před letem by se měli se svým ošetřujícím lékařem poradit klienti s onemocněním srdce, krevního oběhu, s plicním onemocněním a onemocněním pohybového ústrojí. Při rezervaci jste povinni informovat o vašich zdravotních omezeních, případně o snížené pohyblivosti (kolena, kyčle, páteř, kloubní náhrady aj.). Starší osoby by se měly při rozhovoru s operátorem nechat informovat o možném riziku.
 

.. Více informací >

Dárkový poukaz na zážitek "Let balónem"

Dárkový poukaz na nazev vám přináší Adrop.czDárkový certifikát k zážitku "Let balónem" pro vás připravil známý prodejce atraktivních zážitků - Adrop.cz.Pro 1 osobu (v 8 - 10místném koši) - Kraj Vysočina - dle domluvy s pilotem

Chcete podobný zážitek z kategorie zážitky Kraj Vysočina - dle domluvy s pilotem?

Fotogalerie - Let balónem

Let balónem - dárkový poukaz
Let balónem - certifikát
Let balónem - dárek
Let balónem - poukaz na zážitek

Více k zážitku

Varianty k zážitku Let balónem

  • Let balónem 3 - 4 hodiny : : 4500 Kč
Více variant a informace k variantám >

Jak se vám líbí zážitek?

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Jak to celé funguje?

  1. Zakoupíte Certifikát na zvolený zážitek v dárkovém balení. (Případně pokud spěcháte – zvolíte PDF dokument, který vám přijde e-mailem a poté vytisknete)
  2. Certifikát předáte darovanému nebo necháte zaslat.
  3. Obdarovaný si zážitek online zarezervuje dle pokynů na dárkovém Certifikátu.
  4. Obdarovaný absolvuje darovaný zážitek.

Další informace k dárkovému poukazu:

  • Dárkový poukaz je platný 12 měsíců.
  • Poukaz je dodáván v dárkové krabičce (případně jako dokument k vytisknutí).
  • V ceně všech zážitků je úrazové pojištění.
  • Pokud se netrefíte do vkusu, bezplatně lze vyměnit za jiný zážitek.

 

Let balónem - Dárkový poukaz na zážitek

Dárkový poukaz na nazev vám přináší AdropDárkový certifikát k zážitku "Let balónem" pro vás připravil oblíbený prodejce atraktivních zážitků - Adrop.cz.Není to ono, ale hledáte něco podobného? Další podobné zážitkové poukazy >

Ještě neodcházejte!

Máme pro vás dárek:

Zážitkový dárkový průvodce